Deneyimlerimizi sizinle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Mask Animasyon olarak; turizm alanında faaliyet gösteren eğlence ve organizasyon firmasıyız. Kişisel ve kurumsal açıdan portföyümüz her geçen gün genişlerken odak noktamız “müşterilerimiz ve onların müşterilerine güzel deneyimler yaşatmak” oldu.
Animasyonun esas manası “yaşatmak, hareket ettirmek” de olduğu gibi biz de Mask Animasyon olarak sürekli kabuk değiştiren yapımızla taptaze işler çıkarmayı ve tekdüze eğlence anlayışına yepyeni bir soluk getirmeyi hedefliyoruz.
2005 senesinden günümüze uzanan keyifli yolculuğumuzda; Türkiye’nin birçok turizm şehrinde, beş yıldızlı otellerin animasyon ihtiyaçlarını bütçeleri dahilinde karşılarken onları; müşteri potansiyellerine göre yerli ve yabancı animasyon sanatçıları ile buluşturarak profesyonel ve çok sevdiğimiz hizmetler verdik. Uzun yıllardır animasyon sektöründe var olan yaratıcı, tecrübeli beyinlerimiz, pedagoji-rekreasyon eğitimi almış genç, dinamik kadromuz ile bir tesisin bütün animasyon ve eğlence ihtiyacına mükemmel bir koordinasyonla hizmet verecek organize bir aileyiz. 
Kostümlerimiz, gündüz aktivitelerimiz, yarışmalarımız, illüzyonlarımız, müzikallerimiz, dekorlarımız, sahnelerimiz ve de danslarımızla animasyon sektörüne başka yerlerden bakıyoruz. Kurum kültürünüz, misafir portföyünüz ve beklentilerinizi önemseyerek sizlere, hep aklınızdaki kaliteli hizmeti vererek; misafirlerinizin otelde konakladıkları süre zarfında havuz başından, otel plajına ve bardan, sahneye her anlarında akıllarında gülümseme ile kalmak istiyoruz. Tüm bunları yaparken en çok biz eğleniyoruz.
Birlikte çalışmanın keyfini deneyimlemek dileğiyle…